2021. február 2.
Részleges újranyitás a könyvtárban
Újra indul a kölcsönzés a könyvtárban! Állítsd össze a könyvlistád, küld el nekünk a konyvtar@uniduna.hu-ra, majd vedd át 1-2 napon belül!

Kedves Olvasóink, Látogatóink!

A meghosszabbított pandémiás intézkedések miatt 2021. március 1-ig a könyvtár területére csak az ott dolgozó munkatársak és egyetemi oktatók, dolgozók léphetnek.

Online felületeken folyamatosan elérhetőek vagyunk, kérdés esetén keressenek minket

konyvtar@uniduna.hu email címen vagy a 25-551-730-as telefonszámon.

A beiratkozott olvasóink számára lehetőséget biztosítunk  telefonon vagy emailben előre egyeztetetett időpont alapján keddtől  - péntekig 9:00 – 15:30 között előzetes igényleadást követően a könyvek kikölcsönzésére és a kint lévő dokumentumok vissza hozatalára.

Az átadás – átvétel a könyvtár ajtajában történik, belépni nem lehet.

Az előbb említett időponton kívül a könyvcsomagok leadás a Főépület és A épület portáin vagy postai úton lehetséges.

Késedelmi díjat ezen időszakban nem számítunk fel.

A változás jogát fenntartjuk!

Együttműködésüket előre is köszönjük!

Könyvtár munkatársai