Szaktájékoztatás

Nyitvatartási időben:

Szakirodalmi tájékoztatást nyújtunk olvasóinknak Könyvtárunk információs pontjánál:

• Segítünk a Könyvtár állományában lévő szakirodalmi források használatában;
  • Tájékoztatjuk olvasóinkat az országos szakkönyvtárak igénybe vehető szolgáltatásairól;
  • Online szakirodalmi forrásokat teszünk elérhetővé honlapunkon az E-források menüpontba;
  • A személyes tanácsadás mellett telefonon és e-mailben is rendelkezésükre állunk.
Információszolgáltatást nyújtunk az Egyetem minden polgára számára (előzetes egyeztetés, megrendelés alapján, térítés ellenében):
  • Irodalomkutatást végzünk adott témában, a könyvtár állományában található könyvekből, időszaki kiadványokból, illetve a könyvtár által előfizetett adatbázisokból (kivétel: szakdolgozatok irodalomjegyzékének összeállítása)